• Interneta rīku risinājumi BTL aktivitāšu atbalstam.

  Veidojam gaumīgas un lietotājam ērtas kampaņas tiešsaistē, lai Tava BTL aktivitāte izceltos.
 • Mikrosaiti

  Mājaslapa ar nelielu skaitu sadaļu. Bieži izmanto loterijām, konkursiem, citām īstermiņa akcijām vai aprakstam par produktu. Ideāla, lai pasniegtu īsu, koncentrētu ziņu par konkrēto produktu vai aktivitāti.
  Visērtāk reģistrēties loterijām ir tieši mikrosaitā – iepazīties ar noteikumiem, reģistrēties un apskatīt laimētājus.
  Lasīt vairāk

 • Korporatīvās lapas

  Mūsdienās, uzņēmumam ir jābūt visur – ja Tu neesi internetā, Tu neesi vispār. Korporatīvā lapa ir gluži kā ofisa vestibils – ja vestibils ir nesakārtots un varbūt pat biedējošs, no sava potenciālā klienta vari atvadīties. Lasīt vairāk

Ko mēs darām? Visu, jo iespējams ir viss – tas ir tikai laika un resursu jautājums!
Katram darbam ir individuāla pieeja un tiek meklēts atbilstošākais risinājums.

Online risinājumus veidojam no pašiem pamatiem,
jau ilgi pirms GDPR ievērojot augstākos datu drošības standartus,
un tieši tādēļ varam uzņemties pilnu atbildību par rezultātu.

WEB pakalpojumi

 • MIKROSAITI
 • DATUBĀZES
 • BANERI UN ANIMĀCIJAS
Aizvērt
 1. 1

  Mērķis un mērķauditorija

  Kāds ir lapas, spēles, aplikācijas vai banera mērķis? Vai cilvēku informēšana, izklaide, vai izglītošana? Vai vēlies iepazīstināt ar jaunu produktu, vai veicināt produkta pārdošanu? Piemēram, ja Tava mērķauditorija ir cilvēki ar sliktu redzi, parūpējies, lai viņiem lapas saturs būtu saskatāms.
 2. 2

  Dizaina izveide

  Katra web risinājuma pamatā ir neredzamais kods, kas to darbina. Virs koda jābūt labam un pārdomātam dizainam, jo tieši to lietotājs ievēros un novērtēs.
  Izveidot veiksmīgu dizainu, nozīmē iejusties lietotāja ādā un izprast, kas viņam būs ērti un kas uz viņu strādās vislabāk.
 3. 3

  HTML programmēšana

  Uzzīmēto vizuālo risinājumu WEB vidē “ieliek”, izmantojot HTML programmēšanas valodu. Visas bildes, visi teksti un visas pogas tiek iestiprinātas WEB vidē, lai tās priecētu lietotāju acis vēl arī pēc simts interneta pārlūku atjauninājumiem. Pēc vajadzības tas viss tiek pielāgots arī planšetēm.
 4. 4

  PHP programmēšana

  Zem dizaina un HTML vienmēr ir slēpusies funkcionālā puse, bieži vien izstrādāta tieši PHP valodā. PHP ļauj mikrosaitam ievākt reģistrācijas datus un mājaslapu administratoriem atjaunot lapas saturu. Ko gan vēl var vēlēties?
 5. 5

  Testēšana

  Pirms risinājumu nodot lietotājiem, tas ir jāpārskata pašam, izstrādātājam un ļoti ieteicams piesaistīt kādu no mērķauditorijas. Risinājumu testē visos formātos, kādos tas tiks lietots – datorā, telefonā un planšetē.
Aizvērt
 1. 1

  Mērķis

  Vispirms ir jāsaprot lapas mērķis, ko vēlies ar to panākt: "vēlamies būt e-vidē", “vēlamies veicināt pārdošanu”; “vēlamies pastāstīt par sevi”; "vēlamies atvieglot tirdzniecības pārstāvju darbu"; “priekšnieks saka, ka vajag” u.c.
  Mērķi var būt daudz un ļoti dažādi. Jāapzinās visi, lai radītu atbilstošu risinājumu, kas izpilda visus mērķus.
  Tikai pēc šī darba varēs sagatavot pārdomātu lapas struktūru, ko tālāk pārvērst dizainā.
 2. 2

  Dizaina izveide

  Katra web risinājuma pamatā ir neredzamais kods, kas to darbina. Virs koda jābūt labam un pārdomātam dizainam. To lietotājs ievēros, viņu neinteresē lapas kods.
  Izveidot veiksmīgu dizainu, nozīmē iejusties lietotāja ādā un izprast, kas viņam būs ērti un kas uz viņu strādās vislabāk. Ar pārdomātu dizainu var vadīt lietotāju un stimulēt apskatīt tieši to informāciju, kuru vēlies lietotājam pasniegt.
  Pēdējos gados visiem risinājumiem dizains tiek izstrādāts gan lietošanai Desktop versijā, gan mobilajiem tālruņiem.
 3. 3

  HTML programmēšana

  Kad dizains ir saskaņots, laiks ir to ieviest WEB vidē, izmantojot HTML programmēšanas valodu. Visas bildes, visi teksti un visas pogas tiek iestiprinātas WEB vidē, lai tās priecētu lietotāju acis vēl arī pēc simts interneta pārlūku atjauninājumiem. Pēc vajadzības tas viss tiek pielāgots arī planšetēm.
 4. 4

  PHP programmēšana

  Zem dizaina un HTML vienmēr ir slēpusies arī funkcionālā puse, bieži vien izstrādāta tieši PHP valodā. PHP ļauj administratoriem valdīt pār lapas saturu un likt lapai darboties pēc saviem ieskatiem. Vēlies pievienot jaunu valodu? Tīrais nieks!
 5. 5

  Testēšana

  Pirms publicēt mājaslapu, tā ir jāpārskata izstrādātājam un pašam. Ļoti ieteicams piesaistīt kādu no mērķauditorijas! Lapu testē visos formātos, kādos to paredzēts lietot un uz vairākām ierīcēm – datorā, telefonā un planšetē.